פולאר / אוקלי

 

Polar

חברתPOLAR אשר הוקמה בפינלנד בשנת 1977 הינה החברה המובילה בעולם בפיתוח וייצור שעוני דופק ומחשבוני ריצה ואופניים אלחוטיים, ההופכים כל אימון כושר, ריצה, רכיבה על אופניים וספורט אתגרי ליעיל יותר. שעוניPOLAR הם בחירתם של ספורטאים מצטיינים וחובבים כאחד, בזכות תרומתם לאימון מבוקר ולשיפור. מדי הדופק של חברתPOLAR משלבים נתונים סביבתיים יחד עם נתונים פיזיולוגיים ובכך נותנים את האינפורמציה המושלמת לשיפור הכושר האישי בצורה האופטימאלית ביותר.

Oakley

Oakleyהוקמה בשנת 1975 וידועה כחברה המעלה את הטכנולוגיה והפיזיקה לדרגה של אומנות ובשל כך הפכה למותג בעל שם עולמי. משקפי Oakleyמהווים פיוז'ן של חדשנות, פונקציונאליות וסטייל ובעלי סטנדרטים גבוהים המעניקים פתרונות למיטב הספורטאים בעולם. בזכות תהליך הייצור הייחודי, העדשות עמידות בכל תנאי, מספקות 100% הגנה מפני קרני UV, דוחות מים, לחות, שומן ואבק. משקפי Oakleyמאפשרים ראיה מושלמת לאורך ולרוחב, מונעים כאבי ראש ועייפות ובעלי התמה מושלמת ובטיחותית לפנים.

 

מוצרים מובחרים:

1)      שעון Polar RC3 GPS– עם GPSמובנה!
Polar RC3 GPSהחדש, דק במיוחד וקל משקל. השעון קומפקטי, מודד מהירות, מרחק ובאמצעות ה- GPSהמובנהעוקב אחר נתיב האימון. פונקציות ה- Smart Coachingהייחודיות ל- Polarמעלות את האימון לרמה הגבוהה ביותר.
GPS, אבל חכם יותר.

2)      שעון Polar RCX3
שעון POLAR RCX3עם תכונות ה Smart Coachingמאפשר לתכנן את האימון ולנתח את  התוצאות עד לפרטי פרטים. Polar RCX3מנחה לאימון בעצימות הנכונה עם טווחי ספורט אישיים (sport zones)ומעניק משוב מיידי לאחר האימון אשר נותן מוטיבציה לקראת האימון הבא.

1)      Oakley Racing Jacket 009171-11
משקפי שמש ספורטיביים בעיצוב חדשני עם טכנולוגיות ה- Switch Lock, המאפשרת החלפת עדשות, מגיע עם 2 זוגות של עדשות – בהירה וכהה (לאימון בשעות המקודמות שלפני הזריחה וגם לאחר שקיעת השמש).

2)      Oakley Radar Path
משקפיים איכותיים מבית Oakley  המיועדים לספורט אתגרי ומאומץ כגון אופניים, ריצה וכדו'. מגיע עם עדשות Polarized- טכנולוגיית הקיטוב של Oakleyהמספקת עדשות עמידות ביותר, צלילות ובהירות ומאפשרות ביצועים טובים יותר.